Секційне засідання кафедри туризму та готельно-ресторанної справи «актуальні проблеми, тенденції, перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в Україні»
5 листопада на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи у рамках проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи», присвяченої Всесвітньому Дню науки в ім’я миру та розвитку відбулося секційне засідання «Актуальні проблеми, тенденції, перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в Україні».
![Секційне засідання кафедри туризму та готельно-ресторанної справи «актуальні проблеми, тенденції, перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в Україні»](assets/cache/images/2015/tourism/sekcijne-zasidannya/image2-600x-fb3.jpeg)
Секційне засідання відкрила старший викладач Діана Нагернюк, привітавши всіх учасників конференції з її початком і побажавши плідної роботи. У наукових доповідях піднімалися актуальні питання з формування, функціонування і розвитку індустрії туризму та готельно-ресторанного бізнесу.
![Секційне засідання кафедри туризму та готельно-ресторанної справи «актуальні проблеми, тенденції, перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в Україні»](assets/cache/images/2015/tourism/sekcijne-zasidannya/image1-600x-c65.jpeg)
За час роботи конференції було заслухано ряд доповідей, основна тематика яких розкривала питання розвитку туризму в Україні та просування вітчизняного туристичного продукту на світовий ринок; збутової та маркетингової діяльності підприємств готельно-ресторанного господарства; конкурентоспроможності та якості продукції і наданих послуг.
Любов Коваленко, к.е.н., ст. викладач
Фотогалерея
![Секційне засідання кафедри туризму та готельно-ресторанної справи «актуальні проблеми, тенденції, перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в Україні»](assets/cache/images/2015/tourism/sekcijne-zasidannya/image2-250x180-491.jpeg)
![Секційне засідання кафедри туризму та готельно-ресторанної справи «актуальні проблеми, тенденції, перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в Україні»](assets/cache/images/2015/tourism/sekcijne-zasidannya/image1-250x180-40c.jpeg)
![Секційне засідання кафедри туризму та готельно-ресторанної справи «актуальні проблеми, тенденції, перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в Україні»](assets/cache/images/2015/tourism/sekcijne-zasidannya/image3-250x180-491.jpeg)
![Секційне засідання кафедри туризму та готельно-ресторанної справи «актуальні проблеми, тенденції, перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в Україні»](assets/cache/images/2015/tourism/sekcijne-zasidannya/image2-%281%29-250x180-5f0.jpeg)