09.11.2015 891

Секційне засідання на кафедрі української та іноземних мов «Університетська освіта в контексті побудови і реалізації зовнішньоекономічної стратегії України»

Стрімкі зміни, що відбуваються в українському суспільстві, та модернізація освітньої системи країни потребують оновлення змісту навчання та застосування інноваційних підходів у викладанні іноземних мов за професійним спрямуванням студентів.

У рамках V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи» на кафедрі української та іноземних мов відбулося секційне засідання за напрямом «Університетська освіта в контексті побудови і реалізації зовнішньоекономічної стратегії України».

Керівник секції кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Комісаренко наголосила на актуальності застосування новітніх тенденцій навчання, що підвищують і оптимізують активність студентів у процесі вивчення іноземних мов. Викладачі кафедри презентували свої доповіді та поділилися досвідом у поєднанні традиційних методів і підходів з новітніми тенденціями у процесі вивчення іноземних мов. Більшість доповідей викликали жваве обговорення, адже кожен викладач має власний досвід застосування методів навчання на практиці та власний погляд на певні дискусійні аспекти наукових проблем.

Можна впевнено стверджувати, що у сучасному українському суспільстві формується чітке соціальне замовлення на володіння іноземними мовами. Відтак, подальший пошук нових тенденцій і сучасних методів навчання іноземних мов є надзвичайно актуальним.

Яна Бечко, доцент кафедри української та іноземних мов