Секційне засідання на кафедрі української та іноземних мов «Університетська освіта в контексті побудови і реалізації зовнішньоекономічної стратегії України»
Стрімкі зміни, що відбуваються в українському суспільстві, та модернізація освітньої системи країни потребують оновлення змісту навчання та застосування інноваційних підходів у викладанні іноземних мов за професійним спрямуванням студентів.
У рамках V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи» на кафедрі української та іноземних мов відбулося секційне засідання за напрямом «Університетська освіта в контексті побудови і реалізації зовнішньоекономічної стратегії України».
![Секційне засідання на кафедрі української та іноземних мов «Університетська освіта в контексті побудови і реалізації зовнішньоекономічної стратегії України»](assets/cache/images/kafedri/langs/sekcijne-zasidannya/P1010031-600x-2fd.jpeg)
![Секційне засідання на кафедрі української та іноземних мов «Університетська освіта в контексті побудови і реалізації зовнішньоекономічної стратегії України»](assets/cache/images/kafedri/langs/sekcijne-zasidannya/P1010027-600x-436.jpeg)
Керівник секції кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Комісаренко наголосила на актуальності застосування новітніх тенденцій навчання, що підвищують і оптимізують активність студентів у процесі вивчення іноземних мов. Викладачі кафедри презентували свої доповіді та поділилися досвідом у поєднанні традиційних методів і підходів з новітніми тенденціями у процесі вивчення іноземних мов. Більшість доповідей викликали жваве обговорення, адже кожен викладач має власний досвід застосування методів навчання на практиці та власний погляд на певні дискусійні аспекти наукових проблем.
![Секційне засідання на кафедрі української та іноземних мов «Університетська освіта в контексті побудови і реалізації зовнішньоекономічної стратегії України»](assets/cache/images/kafedri/langs/sekcijne-zasidannya/P1010002-600x-322.jpeg)
![Секційне засідання на кафедрі української та іноземних мов «Університетська освіта в контексті побудови і реалізації зовнішньоекономічної стратегії України»](assets/cache/images/kafedri/langs/sekcijne-zasidannya/P1010006-600x-b69.jpeg)
Можна впевнено стверджувати, що у сучасному українському суспільстві формується чітке соціальне замовлення на володіння іноземними мовами. Відтак, подальший пошук нових тенденцій і сучасних методів навчання іноземних мов є надзвичайно актуальним.
Фотогалерея
![Секційне засідання на кафедрі української та іноземних мов «Університетська освіта в контексті побудови і реалізації зовнішньоекономічної стратегії України»](assets/cache/images/kafedri/langs/sekcijne-zasidannya/P1010027-250x180-337.jpeg)
![Секційне засідання на кафедрі української та іноземних мов «Університетська освіта в контексті побудови і реалізації зовнішньоекономічної стратегії України»](assets/cache/images/kafedri/langs/sekcijne-zasidannya/P1010002-250x180-657.jpeg)
![Секційне засідання на кафедрі української та іноземних мов «Університетська освіта в контексті побудови і реалізації зовнішньоекономічної стратегії України»](assets/cache/images/kafedri/langs/sekcijne-zasidannya/P1010006-250x180-404.jpeg)
![Секційне засідання на кафедрі української та іноземних мов «Університетська освіта в контексті побудови і реалізації зовнішньоекономічної стратегії України»](assets/cache/images/kafedri/langs/sekcijne-zasidannya/P1010033-250x180-eb6.jpeg)
![Секційне засідання на кафедрі української та іноземних мов «Університетська освіта в контексті побудови і реалізації зовнішньоекономічної стратегії України»](assets/cache/images/kafedri/langs/sekcijne-zasidannya/P1010031-250x180-eb6.jpeg)