18.11.2015 1176

Семінар «Менеджери - хто це?»

16 листопада зі студентами другого курсу напряму підготовки «Менеджмент» спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» УНУС було проведено семінар «Менеджери – хто це?».

Семінар «Менеджери - хто це?»

Семінар був проведений у вигляді інтерактивної гри під час якої розглядались і вивчались функції менеджменту, роль менеджера у сучасній економіці, форми управління персоналом підприємства та інше.

Організаторами та ведучими гри виступили магістри спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Інна Трутненко,  Ірина Побережна та куратор групи к.е.н., доцент Ніна Пітель.

Семінар «Менеджери - хто це?»

За результатами командної гри майбутні менеджери зовнішньоекономічної діяльності під керівництвом фахівців у легкій та невимушеній атмосфері ознайомились зі специфікою та особливостями роботи менеджера, а також зрозуміли важливість обраної професії в сучасному економічному просторі України.

Ніна Пітель, к.е.н., доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної

діяльності УНУС