28.03.2017 653

Шана великому Кобзарю

Є такі імена, які увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка,  славетного і  величного митця, людини планетарного масштабу.

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне. Його творчість зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу.  Його думи, пісні, полум’яний гнів, боротьба за світлу долю трудового люду жили і пломеніють нині в серцях мільйонів.

Цікавою та пізнавальною  для студентів стала виховна година, присвячена творчому спадку Шевченка, проведена радою студентського самоврядування факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

Шана великому Кобзарю

Затамувавши подих, студенти переглядали фільм про видатного Кобзаря та слухали цікаві історії про його життя та творчість від доктора географічних наук, професора кафедри екології та безпеки життєдіяльності, члена товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка Юрія Кисельова. Також до цього заходу приєднались гості з 5-го Потягу єднання «Труханівська Січ», які були вдячні за теплий прийом та цікаве спілкування.

Тетяна Пушкарьова-Безділь, заступник декана з виховної роботи студентів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин