02.09.2016 821

Щоб у серці жила Батьківщина

1 вересня в Уманському національному університеті садівництва в аудиторіях № 48, 29 та 36 відбулась перша в новому навчальному році лекція на тему «Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя Незалежності України».

Лекція розпочалась з виконання Державного Гімну України. Під час її проведення значна увага приділялась питанням історії українського державотворення, розвитку та зміцнення держави, історії державних символів України.

Щоб у серці жила Батьківщина

Підготували та провели лекції: доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри агрохімії і ґрунтознавства Григорій Господаренко та доценти кафедри – Андрій Мартинюк, Ігор Прокопчук і Юрій Новак.

Сергій Прокопчук, кандидат с.-г. наук, викладач кафедри агрохімії і ґрунтознавства