27.02.2024 444

Схиляємо голови перед героїзмом і сміливістю Героїв

27 лютого колектив Уманського національного університету садівництва вшанував пам’ять полеглих під російсько-української війни.

На Університетській площі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв, які стали на захист рідної країни від російських окупантів та цивільних українських громадян, яких знищила росія.

Схиляємо голови перед героїзмом і сміливістю Героїв

За 10 років агресії росіян Україна втратила найцінніше — тисячі життів. Громада університету втратила назавжди Героїв, які є незамінними в громаді навчального закладу Уманського НУС, в родинах, в країні:

Антон МОСПАН — випускник факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Ярослав АЛЬОШІН випускник факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Володимир МЕЛЬНИК випускник факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Олег НАРАДЬКО випускник факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Василь ПАНАСЮК випускник факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Анатолій СЛОНСЬКИЙ випускник факультету економіки і підприємництва;

Василь ГОНЧАРУК випускник факультету економіки і підприємництва;

Артем ЯКОВЛЄВ випускник факультету економіки і підприємництва;

Роман ТРОЙЧУК випускник факультету економіки і підприємництва, загинув з родиною від ворожої ракети у м. Умані;

Юрій МАНТАЧКА випускник факультету економіки і підприємництва;

Іван ГРИЩЕНКО молодший сержант, студент 3 курсу денної форми навчання інженерно-технологічного факультету;

Олександр БАРАБАШ випускник інженерно-технологічного факультету;

Андрій САЄНКО випускник інженерно-технологічного факультету;

Олександр ШАРГОРОДСЬКИЙ студент факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

Микола НИЧИПОРУК студент денної форми навчання інженерно-технологічного факультету;

Олександр КУЦЕНКО студент факультету економіки і підприємництва заочної форми навчання;

Василь ПАНАСЮК випускник факультету агрономії;

Олександр ЄВТУШИН випускник факультету агрономії;

Сергій КАЛМАН випускник факультету агрономії;

Сергій ЧЕРВОНЯК випускник факультету агрономії;

Віктор ГРУЦЬ студент інженерно-технологічного факультету;

Руслан ПРИЛУЦЬКИЙ випускник курсів проєкту «Норвегія – Україна»;

Ярослав БОНДАР випускник факультету агрономії;

Олексій СУХОРУКОВ випускник інженерно-технологічного факультету;

Павло СТАХОВ випускник інженерно-технологічного факультету ;

Антон КУЗЬМЕНКО випускник факультету менеджменту.

Схиляємо голови перед героїзмом і сміливістю Героїв

Схиляємо голови перед героїзмом і сміливістю Героїв, які довіку у наших серцях. Вічна та світла пам’ять…

«…Гостомель, Буча і красень Ірпінь,

У серці пустка, і на фото тінь.

Харків, Маріуполь, Бровари,

Скільки ж там за правду полягли.

Хай небеса приймуть усіх з довірою,

Як ви жили з любов'ю й вірою.

Дев'ята ранку... Я мовчу..

Тихенько плачу на німу свічу

Вікторія Лазоренко

Українці продовжують боротьбу та відстоюють своє право на незалежність від агресора. Український народ завдяки Збройним Силам України, прикордонникам, формуванням територіальної оборони, воїнам-добровольцям, волонтерам і цивільним, героїчно тримає незримий щит над нацією, яка мужньо повстала проти рашизму. Велика вдячність кожному, хто сьогодні робить усе можливе для життя нашої нації — це: героїчна оборона країни у лавах ЗСУ, і підтримка воїнів на передовій, волонтерство та фінансова підтримка всіх, хто потребує, трудова діяльність кожного, яка наближає Українську Перемогу.