04.11.2023 270

Шлях до миру та розвитку – з цінностями ЮНЕСКО

Колектив Уманського національного університету садівництва щорічно вдосконалює тенденції, що є пріоритетними для завдань «Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури» (United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization), зокрема – у сферах: розширення доступу до якісної освіти для всіх охочих; підтримки наукових досліджень і науковців; заохочення до збереження культурної спадщини та здобутків попередників; зміцнення співробітництва між країнами через обмін знаннями, культурними цінностями, науковими досягненнями та здобутками з метою набуття досвіду та подальших партнерських зв’язків.

Громада Уманського НУС реалізує, дбає, просуває ідеї, які пропагує Всесвітня організація ЮНЕСКО під егідою Об'єднаних Націй, з 1945 року сприяючи співпраці між різними країнами у галузях освіти, науки, культури. Відтак колектив університету з часів започаткування активно розвиває сфери професійної прогресивності, заохочення молоді до інтелектуального збагачення, співпраці в освіті, науці та культурі, що перегукується із завданнями ЮНЕСКО, адже всі ці фактори сприяють миру та розвитку в міжнародному масштабі.

Шановні колеги! При активному залученні кожного громадянина у шлях досягнення миру нашого освітнього осередку, держави, при підтримці Всесвітніх організацій та міжнародних спільнот, маємо нині єдиний спільний шлях. І він неодмінно буде успішним! Тож і надалі дбаймо про власне вдосконалення щодня через повагу, доброчесність, професійність, співпрацю, розуміння та взаємодію у кращих традиціях ЮНЕСКО. Й індивідуальне прагнення неодмінно приведе до мирного неба та процвітання України!