10.12.2023 216

Шлях добра неодмінно приведе до омріяної Перемоги!

Живильну силу благодійності відчула на собі вже давно спільнота Уманського національного університету садівництва. Колеги та студенти, спільними зусиллями з благодійними організаціями, фондами, осередками освіти, медичними установами та приватними особами, дбають про збереження цінності та сенсу найдорожчого – людського життя.

Україна, яка потерпає від російського тероризму, перетворилась у країну, де кожен громадянин став благодійником. Благодійна діяльність –важлива функція для суспільства, адже коли люди відчувають власну причетність до розв’язання надскладних соціальних завдань вони цінують себе та своє життя. А тому впевнено можна зауважити, що благодійність є маркером розвинутого суспільства.

Нині життя університетського загалу перетворилося у щоденний марафон з підтримки всіх громадян, які потребують допомоги. Заручившись підтримкою друзів, колег, однодумців, родина Уманського національного університету садівництва бере участь у благодійних акціях з глибоким переконанням: «Врятуємо країну разом, благодійність – це я». Саме тому з перших днів повномасштабного вторгнення росіян колеги та студенти подбали про надання необхідної допомоги біженцям: (тимчасовий прихисток чи житло, харчування, одяг, медикаменти; посильну підтримку сімей військових; забезпечення потреб колег і студентів, які нині боронять країну, необхідним; участь у волонтерських, благодійних ініціативазх

Гарні справи стали необхідністю та постійною буденною звичкою, що забезпечить гідне майбутнє для держави.

З Днем благодійності, університетська спільното! Низький уклін за палке та добре серце, за світлі помисли та згуртованість. Шлях добра неодмінно приведе до омріяної Української Перемоги!