12.03.2024 323

Скажіть курінню — ні!

11 березня в 170 аудиторії Уманського національного університету садівництва зібрались охочі прослухати лекцію про шкідливість впливу тютюнопаління на організм людини.

Ініціаторами зустрічі виступили студенти факультету економіки і підприємництва та їх наставники, куратори та викладачі. Справа гарна, коли всі разом налаштовані на здоровий спосіб життя, тож першокурсники факультету підготували та розробили актуально-переконливий лекційний матеріал.

Скажіть курінню — ні!

Епідемія, що поширюється не тільки серед чоловіків, жінок, молоді та дітей — тютюнопаління. Шукати шкідливі шляхи до розв'язання проблем спонукають: цікавість, конфлікти з учителями й батьками, бажання відволіктися від реальності, заволодіти авторитетом однолітків, негативний приклад дорослих.

Цигарковий дим містить понад 7 000 хімічних сполук, з яких щонайменше 250 — отруйних і токсичних, й має згубний вплив на організм, викликає наступні наслідки:

• хронічну перевтому;
  • тьмяність шкіри;
  • синці під очима;
  • підвищення артеріального тиску;
  • ішемічну хворобу серця;
  • інсульт;
  • тромбоз;
  • захворювання дихальних шляхів;
  • погане самопочуття та бридкий аромат від курця.

Шановна університетська громадо та студентська молодь, корисного паління не існує — це маркетинг, що змушує вас витрачати якомога більше грошей на тютюнопаління чи сучасні види цигарок. Не починайте палити, це приводить до залежності, тютюнопаління завдає непоправної шкоди організму людини та її оточенню. Бережіть себе, дбайте про себе заради здорового довголіття!