03.12.2015 1507

Складові успішного бізнесу

Основними завданнями студентської науки є пошук обдарованої молоді, здатної генерувати наукові ідеї задля розширення світогляду молодої людини. Ці завдання повністю реалізуються в діяльності студентського наукового гуртка кафедри економічної теорії, який став невід’ємною складовою студентської наукової роботи.

Складові успішного бізнесу

На черговому засіданні гуртка студенти разом з викладачами спробували з'ясувати, з чого складається успішний бізнес, якими особистими якостями повинен володіти підприємець, як знайти вдалу ідею для власної справи, як подолати перешкоди при її започаткуванні.

Керівник гуртка, доцент кафедри Людмила Смолій, відкриваючи засідання, зазначила, що підприємцем може стати людина будь-якого типу особистості, на будь-якому етапі життя і в будь-якій сфері бізнесу. Члени гуртка та присутні ознайомилися з рейтингом країн з позиції  простоти ведення бізнесу та результатами досліджень американських психологів щодо основних рис характеру, якими володіють  успішні бізнесмени.

Складові успішного бізнесу

На продовження теми студенти 21-тм групи Руслана Демиденко та Дарья Журавльова презентували результати власного дослідження щодо переліку якостей, завдяки яким підприємці досягають успіху.

Маючи наполегливість і віру у власну справу, можна досягти того, що іншим людям здається нездійсненним. Рецептами успіху людей, які, незважаючи на невиліковні хвороби, неможливість отримати освіту та інші перешкоди та проблеми, все ж домоглися результативності в бізнесі, поділилася студентка 21-гр групи Марія Сочінська.

Існує велика кількість способів влаштувати свій бізнес, починаючи практично з нічого, будучи ще школярами чи студентами. У світовій практиці є безліч прикладів, коли успішний бізнес створювався людьми, коли їм ще не виповнилося 20-ти років. Саме про таких людей підготували доповідь студенти 21-з групи Леся Тодоренко та Анастасія Молєва.

Складові успішного бізнесу

Для того, щоб започаткувати власну справу, не завжди потрібна робота в поті чола, мільйонні вкладення – звичайне хобі в умілих руках може перетворитися на цілком успішну справу. Потрібна лише ідея. Маючи таку ідею, студентка 21-гр групи Людмила Тарасюк  розробила бізнес-план прибуткової справи, який представила на засіданні гуртка.

На завершення серед присутніх було проведено тестування на здатність до ведення підприємницької діяльності, за результатами якого приблизно в третини учасників було виявлено такі здібності. Висловлюємо сподівання, що отримана під час засідання гуртка інформація допоможе їм зайняти гідне місце серед молодих підприємців у майбутньому.

Лариса Фицик, доцент кафедри економічної теорії