12.10.2023 354

Спільно для миру та розвитку: вітання професіоналам економічної сфери

Підприємці, підприємства, громадяни, науковці та здобувачі освіти економічної сфери – всі вони відважні бійці економічного фронту, які нині дбають про сьогодення та планують своє майбуття в ритмі воєнних буднів, з думкою про мир.

Саме так можна сказати і про викладачів і студентів факультету економіки і підприємництва, зокрема спеціальності 051 «Економіка», які знаються на тонкощах економічних процесів і відносин.

Сьогодні Україна перебуває у складному воєнному протистоянні, а тому економічна складова є надважливою – для збереження ідентичності сьогодні, перемоги завтра та розвитку в подальшому. Вартість збитків і втрат від російської агресії вже нині надвелика, а наслідки руйнівного вторгнення і без прогнозів сягнуть небачених величин. Саме тому кожен має поставити особистим надважливим завданням економічну обізнаність і фінансову грамотність, аби вже починати дбати про макрофінансову стабільність.

В Уманському національному університеті садівництва впевнені, що молодь має володіти навичками економічного характеру в обов’язковому порядку. А доцільність формування компетентних фахівців економічної сфери є надзвичайно доречною, адже Україна має раціонально використати час, щоб з готовністю стати на шлях відродження та післявоєнного відновлення.

Колектив Уманського НУС пишається колегами, які впевнено тримають в руках майбутнє вітчизняної економічної еліти та насолоджуються своєю професією – студентсько-викладацькою спільнотою факультету економіки і підприємництва та кафедри економіки.

Шановні колеги! Ви всі – надзвичайно круті та яскраві особистості! Прийміть щирі вітання з професійним святом! Хай, не зважаючи на складність економічних процесів, у вас завжди буде шанс знайти спосіб збільшення прибутку і зменшення витрат. Велика честь бути поруч з вами, захоплюємося вашою обізнаністю. Миру та безпеки кожній родині, економічного зростання та довголіття!