23.09.2022 589

Спонсорською допомогою наближуємо Перемогу

Серед сірих буднів воєнного часу тилові регіони намагаються всіляко підтримати Збройні сили та військових, допомагаючи сумлінною працею, посильними донатами та волонтерством. Саме бажання допомогти бійцям на передовій, придбавши сучасного бойового коника – пікапа, стало передумовою проведення благодійного заходу – Українського дня сиру та вина.

Колектив Уманського національного університету садівництва з перших днів війни активно долучився до волонтерської діяльності, посильно допомагаючи фінансово та реальними справами. Тож університет відгукнувся на пропозицію організаторів і долучився до когорти спонсорів заходу. А аби поставлена ціль стала ще досяжнішою, презентував два лоти на аукціон: корзини з дарами університетських садів і молодим вином, виготовленим науковцями Уманського національного університету садівництва за технологією, напрацьованою їхніми попередниками – вченими Головного училища садівництва – ще наприкінці ХІХ століття.

Спонсорською допомогою наближуємо Перемогу

Атмосфера заходу, а також бажання учасників і гостей допомогти бійцям на передовій, стали стимулом для щедрості.

Щиро вдячні організаторам заходу за можливість долучитися до гарної справи, а учасникам – за свідому позицію, щедрість і шанування університетських традицій виноробства.

Пресцентр Уманського НУС