16.09.2016 1468

Спортивна молодь – здорова нація

Студентське життя на факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС починає вирувати з першого дня навчання. І в перебігу яскравих подій День здоров’я став ще однією захоплюючою сторінкою для першокурсників.

13 вересня Білогрудівський ліс  зустрічав молодих спортсменів і аматорів. Вони з широкою посмішкою та бадьорим настроєм впевнено поринули в традиційну програму здорового духу, який заполонив їхнє тіло. Студенти весело проводили свій час, адже нудьгувати було ніколи. Студрадою УНУС були організовані спортивні змагання, конкурс плакатів, конкурс читців віршів, конкурс пісні та конкурс страви.

Усі групи охоче взяли участь у заходах і здобули достатньо високі результати. Кожну групу було нагороджено грамотою за виявлений ентузіам під час проведення Дня здоров’я. а ще серед усіх студентів було вибрано найактивніших. Ними стали: Владислав Коробко, Сергій Лукашенко, Дарія Опанасенко, Тетяна Волощук, Євгеній Мелешко, Юлія Коцуренко, Наталія Рибаченко, Анастасія Чередніченко, Денис Калюжний, Ірина Козловська, Олексій Солойов, Яна Бленда, Максим Кулібаба, які змогли продемонструвати свої спортивні успіхи у змаганнях з бігу, волейболу, футболу, передачі естафети.

Спортивна молодь – здорова нація

Артистичне вміння Лілії Пташник, Діани Шевченко, Ірини Хоменко пронизало душі присутніх  у конкурсі поезії та пісні. А художній талант груп вилився яскравими тематичними епізодами на аркушах ватману.

Спортивна молодь – здорова нація

Цей день обов’язково закарбується в пам’яті студентів назавжди. Адже на таких заходах народжуються справжні міцні дружби та з’являються нові симпатії, які пронизують студентське життя крізь роки.

Спортивна молодь – здорова нація

Наталія Євгенюк, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва