Спортивні перемоги присвячуємо нашим захисникам
З 28 листопада по 4 грудня серед студентів закладів вищої освіти м. Умань проходили спортивні змагання, присвячені Дню збройних сил України. У програму спортивних протистоянь входили: підтягування на перекладині, стрибки у довжину з місця, човниковий біг 4х9 м, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, нахили тулуба вперед з положення сидячи.
У напруженій боротьбі збірна команда Уманського національного університету садівництва виборола призові місця у низці категорій.
Так, золото, срібло та бронзу забрали наші юнаки у змаганнях з човникового бігу та підтягування на перекладині, а також І і ІІ місця зі стрибків у довжину. Не відставали від юнаків і дівчата, які вибороли І місце з човникового бігу.
За підсумками змагань, 06 грудня Управлінням освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради було проведено нагородження переможців і призерів.
Вітаємо спортивне студентство університету з новими, яскравими здобутками! Тільки так гартуються Переможці!
Юрій Мороз, завідувач кафедри фізичного виховання та психолого –педагогічних дисциплін
Фотогалерея
![Спортивні перемоги присвячуємо нашим захисникам](assets/cache/images/2022/news/sport/pce/318480398_1844497955894190_3923734870507900090_n-250x180-0ca.jpeg)
![Спортивні перемоги присвячуємо нашим захисникам](assets/cache/images/2022/news/sport/pce/img_2641-250x180-0ca.jpeg)
![Спортивні перемоги присвячуємо нашим захисникам](assets/cache/images/2022/news/sport/pce/img_2642-250x180-37d.jpeg)
![Спортивні перемоги присвячуємо нашим захисникам](assets/cache/images/2022/news/sport/pce/img_2643-250x180-37d.jpeg)
![Спортивні перемоги присвячуємо нашим захисникам](assets/cache/images/2022/news/sport/pce/img_2644-250x180-37d.jpeg)
![Спортивні перемоги присвячуємо нашим захисникам](assets/cache/images/2022/news/sport/pce/img_2645-250x180-37d.jpeg)
![Спортивні перемоги присвячуємо нашим захисникам](assets/cache/images/2022/news/sport/pce/zobrazhennya_viber_2022-12-07_14-16-48-752-250x180-37d.jpeg)