08.12.2022 437

Спортивні перемоги присвячуємо нашим захисникам

З 28 листопада по 4 грудня серед студентів закладів вищої освіти м. Умань проходили спортивні змагання, присвячені Дню збройних сил України. У програму спортивних протистоянь входили: підтягування на перекладині, стрибки у довжину з місця, човниковий біг 4х9 м, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, нахили тулуба вперед з положення сидячи.

У напруженій боротьбі збірна команда Уманського національного університету садівництва виборола призові місця у низці категорій.

Так, золото, срібло та бронзу забрали наші юнаки у змаганнях з човникового бігу та підтягування на перекладині, а також І і ІІ місця зі стрибків у довжину. Не відставали від юнаків і дівчата, які вибороли І місце з човникового бігу.

За підсумками змагань, 06 грудня Управлінням освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради було проведено нагородження переможців і призерів.

Вітаємо спортивне студентство університету з новими, яскравими здобутками! Тільки так гартуються Переможці!

Юрій Мороз, завідувач кафедри фізичного виховання та психолого –педагогічних дисциплін