20.10.2023 312

Статистика – основа позитивних змін

Статистика – базис аналітичних процесів, що уможливлює оцінку діяльності будь-яких сфер діяльності, сприяє пошуку чинників впливу на результат і пронизує всі аспекти сучасного життя. Уманський національний університет садівництва та його колектив глибоко обізнаний у статистичній сфері, адже не лише практикує методи статистичної оцінки у науковій діяльності, а й навчає цій ґрунтовній науці студентську молодь.

Встановлений Генеральною Асамблею ООН 3 червня 2010 року, World Statistics Day (Всесвітній день статистики) відзначається 20 жовтня лише один раз на п'ять років, починаючи з 2010 року. Тож цьогоріч своє професійне свято відзначають ті, хто покликані професійною діяльністю виводити точні дані, підсумовувати здобутки для покращення соціально-економічного розвитку чи зосереджувати діяльність задля нього.

Завдяки професіоналам-статистам соціум має можливість контролювати й узгоджувати процеси життєдіяльності, планувати сучасність і майбутнє, аналізувати точні факти та формувати алгоритм розвитку будь-яких подій, що піддають цифровому аналізу.

Офіційна статистика допомагає людству: запобігати допущених помилок; обґрунтовувати аспекти бюджетів і програм; аналізувати рівні бідності; переглядати та вдосконалювати доступність освіти; відслідковувати поширеність хвороб; керувати даними переселенців, емігрантів, соціально незахищених верств населення та мати можливість допомогти всім, хто цього потребує. Вчасна та правдива, статистика творить дива та згуртовує відповідальних громадян. Тож і спільнота університету садівництва, володіючи статистичними методами оцінки ситуацій і практикуючи їх прикладне застосування, має досить потенціалу, аби тримати себе в курсі розвитку подій.

Тож вітаємо всіх, чиї професійні обов’язки та покликання дають можливість оцінювати, аналізувати, шукати та знаходити кращі варіанти розвитку подій!

Миру всім, добра та лише позитивної статистики.