23.11.2015 1389

Студент у ролі викладача

На факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС уже третій рік поспіль на Міжнародний день студента викладачі та студенти бмінюються місцями.

Студент у ролі викладача

Студенти залюбки проводять лекції, готують презентації та ретельно вивчають матеріал.

У цьому році лекції на тему «Шкідники зонтичних культур» із дисципліни «Сільськогосподарська ентомологія» прочитала студентка 41-зр групи Світлана Черпак.

Студент у ролі викладача

Студентка 42-п групи Ліна Мусієнко прочитала для своїх однокурсників лекцію на тему «Морфологічні ознаки плодових культур» із дисципліни «Помологія».

Студент у ролі викладача

Також у обміні взяв участь студент 41-ек групи В`ячеслав Тетієвський, який прочитав лекцію із дисципліни «Екологія міських систем» на теми «Міські кліматопи».

Всі учасники такого експерименту проявили себе як висококваліфіковані спеціалісти, адже студенти вже добре орієнтуються у своїх спеціальностях, попередньо ґрунтовно підготувались до лекцій, вивчили додаткову літературу, вправно та кваліфіковано відповідали на питання однокурсників. Студенти отримали велике задоволення від проведення лекцій.

Вікторія Майданюк, голова ради студентського

самоврядування факультету плодоовочівництва,