28.10.2015 745

Студенти інженерно-технологічного факультету відвідали учасника АТО

Студенти нашого навчального закладу – активні учасники всіх благодійних акцій, що проводяться на підтримку бійців національної гвардії, добровольчих батальйонів і українських вояків, які виконують бойові завдання із захисту української державності в зоні АТО.

26 жовтня представники студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету відвідали уманчанина Віталія Владику –  добровольця першої хвилі мобілізації, нацгвардійця, бійця батальйону генерала Кульчицького, що отримав поранення під час проведення антитерористичної операції. На даний час Віталій повернувся з обстеження в Києві, очікує на чергову операцію.

Студенти інженерно-технологічного факультету  відвідали учасника АТО
Студенти інженерно-технологічного факультету відвідали учасника АТО

Поспілкувавшись з Віталієм, студенти поцікавилась його станом здоров’я і запропонували допомогу, а ще подякували герою за проявлену мужність та побажали йому міцного здоров’я та швидкого одужання.

Боєць відповів на запитання студентів, подякував своїм гостям і підкреслив, що для нього дуже важлива увага небайдужих, він сподівається на те, що ситуація в країні урегулюється найближчим часом.