14.10.2016 512

Студенти-механіки вивчали особливості переробки плодів

Уже стало гарною традицією для студентів-механіків Уманського НУС долучатися до процесу переробки врожаю, зібраного у садах нашого університету.

Цьогорічні другокурсники (21-ім група) упродовж двох тижнів достойно трудилися у соковому цеху навчально-науково-виробничого відділу Уманського НУС під час виробництва соку з різних сортів яблук.

Студенти-механіки вивчали особливості переробки плодів

Окрім того, що виробництво соку, особливо для новачків, – цікавий та захоплюючий процес, він потребує ще й фізичних зусиль, оскільки нелегко обслуговувати наявний у цеху далеко не новий прес для віджимання соку й забезпечувати виконання інших технологічних операцій.

Студенти-механіки вивчали особливості переробки плодів

Студенти вдячні керівництву інженерно-технологічного факультету за можливість одержати цікавий досвід й зробити вклад у виробничий процес університету.

Іван Лісовий, канд. т. н., ст. викладач кафедри процесів, машин та обладнання АПВ, в. о. декана з практичної підготовки студентів