26.10.2015 1191

Студенти Уманського НУС відвідали культурну столицю України

Культурна столиця України, місто величних пам’яток і тисяч скарбів різних історичних епох… Як тільки не називають Львів в Україні та поза її межами. І саме тому у путівнику туриста ця Західна столиця нашої держави займає одне з перших місць для відвідин.

Неодноразово милувалися неперевершеною красою Львова і студенти Уманського національного університету садівництва. Адже саме пізнання історії рідного краю, дослідження її розвитку є основою національно-патріотичного виховання молоді, про яке традиційно дбають у нашому навчальному закладі.

Студенти Уманського НУС відвідали культурну столицю України

Овіяний легендами Високий замок, неперевершений Будинок вчених, величний Собор Святого Юра, старовинні вулички Середньовічного Львова, гамірна Площа ринок, захоплюючі краєвиди міста, що відкриваються перед відвідувачами міської Ратуші, розкіш оперного театру, монументальна у своїй праведній величі Хвиля народного гніву, біля якої схилив у задумі голову національний пророк Тарас Шевченко – все це відкрилося перед очима юних екскурсантів. А напоєне духмяним ароматом кави і шоколаду, пронизане історією повітря старовинного міста, сповнило кожного з подорожуючих любов’ю і гордістю за рідну країну.

Студенти Уманського НУС відвідали культурну столицю України

Подорож залишила у студентів найприємніші враження, адже усвідомлення того, що кожен з нас є часточкою історії однієї з найвеличніших у своєму патріотизмі і волелюбності держав Європи надихає на позитивні вчинки та спонукає до самовдосконалення заради благополуччя українського народу.

Світлана Власюк, заступник декана факультету економіки і підприємництва з виховної роботи

Наталія Бондаренко, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і кредиту

Леся Барабаш, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансів і кредиту