11.09.2024 139

Студентка Уманського національного університету садівництва взяла участь у Всеукраїнській програмі ВідНОВА:UA

Анастасія КОВТОНЮК, студентка 11-ї м.е групи факультету економіки та підприємництва другого (магістерський) рівня, долучилася до Всеукраїнської програми ВідНОВА:UA.

Залучення молоді до відновлення України, шляхом реалізації молодіжних обмінів, покликана надати молоді можливість зробити власний внесок у відбудову країни та знайти ідейних однодумців-однолітків з різних областей, також побачити країну у всій красі, а недоліки, перетворити на переваги.

Анастасія взяла участь у програмі та поділилася враженнями від проєкту: «Я двічі цього літа брала участь у Програмі ВідНОВА:UA. Першого разу в Івано-Франківській області в місті Рогатин ми відновлювали Молодіжний простір «Без меж», потім — в Кам’янській громаді Закарпатської області відновлювали будинок культури. Я хочу, щоб у програмі брало участь більше людей з Умані, адже це відновлення молодіжних просторів та ментальне здоров’я. Перший раз я їхала до Рогатина одна з міста, а наступного разу вже долучились троє уманців друзів-однодумців», — розповідає Анастасія КОВТОНЮК.

Участь у програмі є безплатною: учасникам надаються кошти на проїзд та житло, харчують також у громадах, де реалізується проєкт. Упродовж п’яти днів молодь надихається спільною працею, виконуючи практичні завдання: фарбування, шпаклювання та інші роботи.

«ВідНОВА:UA — це не лише праця, це знайомство з унікальною культурою певних регіонів країни, участь у різноманітних майстер-класах, відвідування екскурсій краєм та знайомства з учасниками із різних регіонів України — креативними, творчими, завзятими активістами. Цей проєкт для тих, хто потребує дитячих таборів у дорослому віці. ВідНОВА:UA — це крута нагода стати корисним для рідної країни!», — закликала Анастасія КОВТОНЮК всіх охочих до приємних пригод, подорожей, міжкультурного обміну та корисних справ.

Разом до Перемоги!