01.04.2016 761

Студентська наукова конференція на кафедрі технології зберігання і переробки зерна

30 березня відбулося секційне засідання студентської наукової конференції на кафедрі технології зберігання і переробки зерна інженерно-технологічного факультету.

У засіданні взяли участь студенти 3 курсу інженерно-технологічного факультету, що навчаються за спеціальністю «Технології зберігання і переробки зерна» у кількості 2 студента.

Також у конференції взяли участь 17 магістрів 5 курсу інженерно-технологічного факультету, що навчаються за спеціальністю «Технології зберігання і переробки зерна».

Студентська наукова конференція  на кафедрі технології зберігання і переробки зерна

Доповіді супроводжувалися демонстрацією відповідних слайдів та наочних матеріалів. Так, було представлено результати наукових досліджень стосовно загальних показників якості та технологічної оцінки зерна сортів злакових культур, удосконалення режимів роботи зерносушарок, борошномельних і круп’яних заводів.

У засіданні студентської наукової конференції приймали участь 9 викладачів і аспіранти кафедри технології зберігання і переробки зерна.

Кращими були відзначені доповіді студентів: Вікторії Кислиці, Анатолія Поліщука.

Серед учасників конференції було відзначено:

- студента 51-тзм групи Олександра Уманського з темою «Технологічна оцінка зерна гібриду кукурудзи ПР39Б58 для круп’яного виробництва»,  керівник – старший викладач Катерина Костецька – І місце;

- студента 51-тзм групи Івана Лещенка з темою «Оцінка сортів пшениці озимої за виходом борошна», керівник – доцент Віталій Любич – ІІ місце;

- студента 51-тзм групи Михайла Тютікова з темою «Вплив фракціонування на борошномельні властивості зерна озимої пшениці сортів Красуня Одеська і Епоха Одеська», керівник – доцент Григорій Гайдай – ІІІ місце;

- студентку 51-тзм групи Вікторію Тютікову з темою «Вплив фракціонування на борошномельні властивості зерна озимої пшениці сортів Красуня Одеська і Епоха Одеська», керівник – доцент Григорій Гайдай – ІІІ місце.

Катерина Костецька, керівник студентського наукового гуртка кафедри технології зберігання і переробки зерна