01.04.2016 652

Студентська наукова конференція на секції процесів, машин та обладнання АПВ

30 березня на кафедрі процесів, машин та обладнання агропромислового виробництва відбулося секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції, присвяченої 125-річчю від дня народження професора В. Л. Симиренка.

Студентська наукова конференція на секції процесів, машин та обладнання АПВ

У роботі секції взяли участь 48 студентів 1-5 курсів спеціальності «Агроінженерія» інженерно-технологічного факультету, факультету агрономії та викладачі кафедри. Із вступним словом до присутніх звернувся керівник секції – кандидат технічних наук, доцент Андрій Войтік.

Доповіді учасників супроводжувалися презентаціями на екрані мультимедійного проектора та стосувалися підвищення ефективності технологічних процесів у механізованих технологіях вирощування сільськогосподарських культур, розробки робочих органів сільськогосподарських машин, аналізу конструкцій сучасних машин для різних галузей АПК, сучасних методів проектування деталей сільськогосподарських машин, моделювання процесів ремонту і відновлення сільськогосподарської техніки та ін.

Студентська наукова конференція на секції процесів, машин та обладнання АПВ

Найбільш цікавими виявилися повідомлення Мороза Романа (21-ім) «Системи керування бензинових двигунів», Рачинського Антона (31-імс) «Автоматизація процесу складання технологічних карт вирощування сільськогосподарських культур з використанням веб-технологій», Никоненка Михайла (11-а) «Удосконалення очистки зерна на зернозбиральному комбайні СК-5 «Нива», Олійника Романа (42-ім) «Динамічно-ввігнуте дзеркало телескопа рефрактора», Цірика Богдана (51-імм) «Технології та комплекс машин для вирощування гречки», Перканюка Дмитра (51-імс) «Дослідження параметрів лазерного зміцнення робочих органів ґрунтообробних знарядь», Манзара Владислава (42-ім) «Вибір посівного агрегату за експлуатаційними показниками для умов роботи в ПрАТ ПК «Поділля», Дудняка Вадима (51-імм) «Аналіз умов застосування, огляд конструкцій та досліджень дискових ґрунтообробних знарядь» та Пригодського Сергія (21-ім) «Визначення напрямків удосконалення двигуна внутрішнього згорання».

Студентська наукова конференція на секції процесів, машин та обладнання АПВ

За результатами голосування кращими визнано доповіді:

- студента 42-імк групи Олійника Романа на тему «Динамічно-ввігнуте дзеркало телескопа-рефрактора» (керівник – викладач Роман Вихватнюк) – І місце;

- студента 21-ім групи Мороза Романа на тему «Системи керування бензинових двигунів» (керівник – ст. викладач Руслан Оляднічук) – ІІ місце;

- студента 11-а групи Никоненка Михайла на тему «Удосконалення очистки зерна на зернозбиральному комбайні СК-5 «Нива»» (керівник – викладач Тетяна Кутковецька) – ІІІ місце.

Особливо грунтовним відмічено науково-дослідницький матеріал доповідача Олійника Романа, присвяченого його власній розробці унікальної конструкції дзеркала- рефрактора зі сферичною поверхнею відображення. Вітаємо учасників та призерів і зичимо творчого натхнення й подальших наукових здобутків.

Андрій Войтік,

кандидат технічних наук, доцент,

Людмила Худік,

викладач (фото викладача Романа Вихватнюка)