10.11.2015 1257

Студентський лідер року факультету агрономії

9 листопада в актовій залі Уманського НУС на факультеті агрономії відбувся конкурс «Студентський лідер року». Серед бажаючих отримати  це звання  були студенти:  22-а групи Андрій Мись,  12-а групи Ілля Купрашвілі, 33-ас групи Олександр Яценко, 43-ас групи Олександр Рибак,  51-ам групи Олександр Гончаренко. Студенти змагалися у трьох конкурсах: «Світ захоплень», «Інтелектуальний конкурс», «Конкурс талантів».

У першому конкурсі «Світ захоплень» (як візитка та можливість показати свій світ захоплень) презентації студентів вразили своєю креативністю та багатогранністю.

У конкурсі «Як би я був …» всі студенти проявили кмітливість, винахідливість і вміння знайти вихід зі змодельованої ситуації.

Студентський лідер року факультету агрономії

Найскладнішим для журі виявився «Конкурс талантів», бо всі виступи студентів були емоційними, артистичними і цікавими. Так, прекрасною грою на гітарі і вокалом вразив глядачів Олександр Рибак. Студенти Ілля Купрашвілі та Олександр Яценко зачарували глядачів поезією Великого Кобзаря Тараса Шевченка. І, зрозуміло, не одне дівоче серце затріпотіло частіше від співу улюбленців факультету – Олександра Гончаренка та Андрія Мися.

Між конкурсами глядачі та конкурсанти мали змогу насолоджуватись співами учасників ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» (керівник Світлана Берднікова).

Студентський лідер року факультету агрономії

Як би не було важко неупередженому журі у складі голови, декана факультету агрономії Андрія Мартинюка, заступника декана з виховної роботи Олени Черно, доцента кафедри рослинництва Лесі Вишневської, викладача кафедри рослинництва Інни Калієвської, голови ради студентського самоврядування Олександра Наконечного та Наталії Ярової, однак все ж потрібно було обрати найкращого. І згідно з підсумками оцінювання переможцем першого етапу конкурсу «Студентський лідер року» став Олександр Гончаренко.

Студентський лідер року факультету агрономії

Практично за крок до перемоги (лише на один бал менше) був Олександр Рибак, виступ якого вразив своєю ерудицією, різноплановістю. Тому Олександр виборов титул «Найінтелектуальніший».

Студентський лідер року факультету агрономії

У номінації «Найкреативніший» переміг Андрій Мись, «Найактивніший» – Олександр Яценко, а титул «Глядацькі симпатії» завоював Ілля Купрашвілі.

Декан факультету Андрій Мартинюк привітав усіх конкурсантів з перемогою та побажав їм успіхів, благополуччя, здійснення мрій та задумів.

Студентський лідер року факультету агрономії

Не було переможених під час свята. Хтось отримав звання зараз, хтось отримав найсильнішу мотивацію і спонукання до ще більшої діяльності, щоб наступного року довести, що гідний почесного титулу «Студентський лідер року».

Олена Черно,

заступник декана з виховної роботи факультету агрономії

Фото Олега Черноусько