13.07.2023 188

Студентську спільноту запрошують на Всеукраїнський молодіжний форум «Державотворець: Молодь на варті змін»!

22 липня 2023 року з 09:30 до 19:00 відбудеться Всеукраїнський Молодіжний Форум «Державотворець: Молодь на варті змін» (КВЦ «Парковий», м. Київ).
Доброчесні урядовці, відомі підприємці, журналісти та волонтери разом із понад 300 студентами з усієї України обговорять можливості реалізації молоді в Україні та необхідність єднання зусиль для успішної відбудови держави.
Мета національної програми «Державотворець» – створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді. Випускниками програми стали сотні молодих людей з різних регіонів України, що вже створили проактивну всеукраїнську спільноту.
У серпні буде реалізовуватися другий етап національної програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» – освітньо-професійний курс «Державотворець: молодь важлива» для 35 відібраних студентів із перспективною їх працевлаштування в органах державної влади, бізнесі та громадських організаціях.

Реєстрація на форум доступна за посиланням: