06.12.2023 273

Святий Миколай здійснює мрії

Святий Миколай – реальна історична постать, добрий чарівник, який роздавав гроші та подарунки сиротам і бідним людям. Нині українці називають його Миколаєм Чудотворцем – людиною, яка вже багато століть вносить дива у життя людей. І колектив Уманського національного університету садівництва несе в життя гарну традицію життєпису Святого, допомагаючи та підтримуючи тих, хто потребує уваги.

Напередодні Дня Святого Миколая діти пишуть листи зі своїми побажаннями, кладуть їх до поштової скриньки коло печі, каміна або під подушку чи просто залишають за вікном. Чемні дітки та дорослі мають нагоду отримати бажане, а неслухи та розбишаки, лінивці та пустуни – різочку під подушку.

Для волонтерського руху Уманського національного університету садівництва вже стали звичними справи Святого Миколая, а тому цьогоріч, як і раніше, наші активісти традиційно вирушили влаштовувати свята із подарунками для своїх підопічних.

Центр культури та виховання студентів УНУС, з повсякденною задіяністю у благочинностях та добродійствах, згуртувавшись із Радою студентського самоврядування та волонтерами університету, за сприяння та підтримки ректора університету Олени НЕПОЧАТЕНКО, ректорату, деканатів факультетів і мудрих наставників, організували відвідини родин військових, пенсіонерів, сиріт. А ще – відправили теплі речі, харчі й імбирне печиво захисникам.

Колеги і молодь університету власними діями показують дітям, що легенда про Святого Миколая несе у собі важливу для мирного існування людства мораль: треба прагнути бути хорошою людиною.

Нині, коли магія прийдешнього Різдва та Нового року набувають сили, бажання починають здійснюватися. У нас, українців, на всіх одна мрія – якнайшвидша перемога та мир у рідній державі. Тож все намріяне обов’язково має здійснитися, особливо коли це спільні помисли і дорослих, і дітей.

Тож зі святом вас, університетська спільното! Хай Святий Миколай щедро винагородить кожного та здійснить всі найзаповітніші мрії!