19.12.2016 961

Святий Миколай здійснює мрії

Напередодні Нового Року кожен з нас вірить у диво, не зважаючи ні на які життєві обставини. Однак створити та подарувати собі і навколишнім казку вдається далеко не всім.

Одним із свят, від якого чекають несподіванок діти та дорослі, є свято Святого Миколая. Адже хто, як не Миколай, дарує не лише новорічний настрій, а й вселяє віру в добро, мир та краще життя?

Та як можливо все це, коли ти знаходишся на лінії фронту, як відтворити новорічну атмосферу? Саме тому традиційно, до дня Святого Миколая студенти та викладач факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва на чолі із деканом факультету Юлією Нестерчук та заступниками декана Юрійєм Цимбалюком і Світланою Власюк організували акцію та передали подарунки нашим захисникам. Адже хто, як не ми. допоможе нашим бійцям, підтримає та подарує віру у диво.

На факультеті було зібрано кошти для воїнів, які знаходяться  у зоні АТО та закуплено речі першої необхідності і предмети особистої гігієни. Цього разу науково-педагогічний і студентський колективи факультету подбали і про діток воїнів АТО, які в силу обставин, що склалися, обділені батьківською турботою та підтримкою. І поки їх батьки боронять кордони рідної країни та борються за наше з вами мирне небо над головою, діткам було передано маленькі подарунки – м’які іграшки та нові речі.

Святий Миколай здійснює мрії

Адже наша місія у скрутні для країни часи – допомогти малечі зберегти віру у краще, відволіктися від щоденних переглядів новин та невтомного чекання вістей з зони бойових дій.

Тож давайте дарувати один одному казку і вірити в краще! І в новорічну ніч, коли мрії збуваються і дива стають реальністю, давайте загадаємо одне єдине бажання та зробимо все можливе, щоб воно здійснилося: нехай кожен батько, син, брат повернеться додому і вже в наступному році всі українці будуть святкувати зимові свята під мирним небом, в незалежній країні та в колі рідних і близьких людей!

Ірина Слободяник, секретар ради студентського самоврядування