19.11.2016 723

Святкування Дня студента на факультеті агрономії

Студентські роки – це  найвеселіші часи в житті кожної людини. У ці неповторні дні з’являються нові друзі, всі закохуються, переживають перші розчарування і здобувають перші серйозні перемоги.

Святкування Дня студента на факультеті агрономії

Не залишились осторонь від відзначення цього свята і студенти  факультету агрономії Уманського НУС, які  провели низку заходів, присвячених цій даті.

Напередодні свята відбувся конкурс «Лідер факультету агрономії – 2016», на якому головний приз виборола студентка 12-аг групи  Антоніна Коханова. Вже 17 листопада  члени ради студентського самоврядування факультету ще вранці привітали усіх студентів святковою стіннівкою.  Потім  дарували листівки-вітання з найкращими побажаннями. А вдень відбувся конкурс стіннівок «Студентське життя – як воно є».

Святкування Дня студента на факультеті агрономії

Кульмінацією свята став заключний етап конкурсу «Кращий студент університету-2016», який був проведений за ініціативи Ради студентського самоврядування Уманського НУС.

Антоніна Коханова достойно представила свій факультет і вразила глядачів і журі ерудицією,  талантом та чарівністю.

Конкурс «Візитка»
Танок «В ритмі джазу»

Безумовно, виступи усіх учасників конкурсу були чудовими, різноплановими, пронизані і ліричністю, і іскрометним гумором, і серйозністю.

Нагородження учасників конкурсу

Кращих студентів університету привітали і вручили нагороди Наталя Вдовиченко – начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради, Михайло Мальований – проректор з науково-педагогічної роботи, голова ради студентського самоврядування університету  Вікторія Уманчик та декани.

Деканат факультету агрономії ще раз вітає усе студентство зі святом, бажає хорошої здачі екзаменаційної сесії, добра, кохання та веселого і різнобарвного студентського життя!

Олена Черно, заступник декана з виховної роботи на факультеті агрономії