05.12.2021 527

Свято людей з серцями ангелів

У 1985 році члени Генеральної Асамблеї ООН запропонували урядам країн світу щорічно відзначати 5 грудня як Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку, закликавши держави здійснити заходи з метою підвищення поінформованості про важливий внесок служби добровольців.

Волонтери (добровольці) – це люди, які свій вільний час витрачають на благо суспільства. Вони несуть свою місію, зважаючи лише на поклик душі. І роблять це з гарними намірами, безкорисно, з вірою в добро та всесвітній мир.

Колектив Уманського національного університету садівництва, окрім навчально-практичної діяльності, присвячує свій талант, час, енергію ще й індивідуальним та колективним акціям. Ні викладачі, ні студенти не очікують за це винагороди. Головне – подарувати часточку своєї душі, добрих намірів тим, хто цього не просить, але зазвичай щиро її потребує: дітям, воїнам АТО, людям з особливими потребами.

Волонтерство для великого колективу навчального закладу стало відповідальною місією та додатковою можливістю познайомитися з безліччю цікавих людей, отримати дивовижний досвід і нові способи соціалізуватися. Допомагати іншим реалізувати життєві мрії – це моральний обов’язок і потреба волонтерів. Тож наші колеги та молодь, розуміючи важливість цього унікального інструменту комунікації, успішно ним користуються на благо соціуму.

Нині, 5 грудня, волонтери святкують своє професійне свято. Можна бути неофіційним волонтером – і творити справжні дива для близьких чи незнайомців. Тому що щире серце і добру душу неможливо обмежити статусами! Тому вітаємо всіх зі святом, адже, безперечно, ви причетні до нього. Всім добра!