10.12.2021 371

Свято, що дарує натхнення

10 грудня відзначається Всесвітній день футболу. Організація Об’єднаних Націй ухвалила рішення про появу свята у зв’язку з постійно зростаючою цікавістю людей різного віку та різних національностей до цієї гри. А метою святкування є поширення серед молоді всього світу ідеї здорового способу життя та любові до спорту.

Колектив Уманського національного університету вітає найактивнішу у спортивних досягненнях кафедру фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін з днем футболу, адже університетський загал є активними гравцями, вболівальниками й учасниками футбольних команд. Дана рухлива гра в усі роки функціонування навчального закладу залучала до своїх рядів і фізично загартовувала студентів і викладачів. Дякуючи компетентним тренерам-викладачам кафедри, Уманському НУС на постійній основі долучається до різноманітних змагань з футболу, а також проводить їх серед факультетів. Футбол є незмінною грою в Універсіадах, а студенти та викладачі відстоюють честь рідного університету як на міжміських змаганнях, так і на місцевому рівні. З метою загартування та зміцнення здоров’я для студентів організовуються практичні заняття на відкритому повітрі, для комфортної гри на території студмістечка є облаштовані міні поля з штучним покриттям.

Футбол щороку стає дедалі популярнішим у світі. Напередодні свята зафіксовано неймовірний рекорд відвідуваності на Чемпіонаті України, який був встановлений 2001 року. На матч Динамо (Київ) – Шахтар (Донецьк) прийшли 73950 глядачів. Передбачається, що цей рекорд не може бути побитий, оскільки після реконструкції Олімпійського у 2001 році його місткість зменшилася до 70050 місць.

Шановні прихильники, високоповажні тренери, гравці, учасники футбольних команд, вболівальники! Прийміть вітання зі святом, що дарує натхнення – Всесвітнім днем футболу. Хай ваше здоров’я міцнішає, а улюблена гра, як мистецтво, дарує насолоду та нові можливості для самовдосконалення та приємних емоцій!

Пресцентр Уманського НУС