22.12.2022 161

Свято тих, хто долає темряву та пітьму

22 грудня - День енергетика

Професійне свято справжніх героїв сучасної енергетичної оборони цьогоріч ми відзначаємо вперше, а от працівників енергетики та електротехнічної промисловості України – щорічно, 22 грудня, починаючи з 1993 року.

Колектив Уманського національного університету садівництва з розумінням ставиться до ситуації в країні, адже нині весь український народ є частиною енергетичного фронту, стоячи на варті дбайливого ставлення та збереження енергоресурсного забезпечення країни.

Спільнота університету вже давно бережно й економно використовує електроенергію, а наявні аварійно-відновлювальні відключення з користю використовує для особистісного розвитку. Ми всім серцем і діями підтримуємо енергетиків, які вправно ліквідовують наявний у системі дефіцит енергії через морози та ворожі враження інфраструктури.

Шановні фахівці, професіонали енергетичної галузі України! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом! Ваша діяльність, така звична та непомітна у мирний час, стала визначальною тепер, у лихі години війни. Університетська спільнота вам невимовно вдячна за недоспані ночі та невпинну працю, які роблять наше життя комфортним і продуктивним. І хоча 22 грудня є найкоротшим днем року, ви запалюєте його і даруєте всім тепло, світло, затишок і головне – надію на мирне життя. Будьте здорові і хай приборкане вами світло розсіє темряву й освітить шлях до Перемоги України та принесе щастя у кожну домівку!

Пресцентр Уманського НУС