08.11.2021 283

Свято всіх, кому небайдужий гумор

Гумор — це рідкісний стан талановитої людини і талановитого часу, коли ти веселий і розумний одночасно.

Михайло Жванецький

Студентство без жартів і гумору – не студенти. А тому сьогодні, 8 листопада, у Міжнародний день клубу веселих і кмітливих, хочеться говорити про наших студентів, які в будь-які моменти життя мають в особистому арсеналі дієздатної зброї неперевершений гумор та запальні жарти.

Реалії наших буднів не можуть зіпсувати настрій здорового студента, впоратися з натиском і енергією цілеспрямованої молодої людини. Тож молодь університету завжди з посмішкою попереду, завжди на висоті, а якщо необхідно у щось заглибитися, то вони залишать позаду найзавзятішого інтелектуала, бо з гумором по життю і справи серйозні легко вдаються.

Студентський КВК в Уманському НУС існує вже понад пів століття. Збірні команди веселих і кмітливих студентів різних факультетів, об’єднані у команду КВК нашого закладу вищої освіти, радують однокурсників і викладацький колектив своїми вміннями жартувати та талантом «смачного гумору» щороку.

Вболівальники студентських кмітливців не пропускають жодної нагоди побачити улюблені команди, які вперто крокують студентськими роками, роздаючи оточуючим частки іскристого, живильного гумору, покриваючи присутніх хвилями якісних жартів, як це було і раніше (https://www.udau.edu.ua/ua/news/zhartujte-ta-smijtesya-na-zdorovya.html) Колектив університету садівництва пишається високими досягненнями жартівників навчального закладу і всіляко сприяє популяризації і розвитку даного виду діяльності, адже, як казав Михайло Жванецький: «А гумор – це життя. Це стан. Це не жарти. Це іскри в очах. Це закоханість у співрозмовника і готовність розсміятися до сліз.» А сльози від сміху – це очищення.

Шановні учасники КВК і всі, кому не байдужий гумор, сміх та гарні жарти! Вітаємо всіх з прийдешнім святом з побажаннями завжди бути на хвилі позитиву. І хай сміх продовжить ваше життя, зміцнивши імунітет і надавши нові поштовхи до натхненної праці!

Пресцентр Уманського НУС

Рубрика: Студенту