15.10.2023 319

Талант та смак на варті продовольчої безпеки: вітаємо з Днем працівників харчової промисловості

Починаючи з 1995 року, у третю неділю жовтня українці відзначають свято працівників харчової промисловості. Різноманітна форма власності понад тисячі підприємств, що належать до даного сектору, а головне – талановиті та працелюбні фахівці, які люблять свою роботу, дає змогу нації мати розмаїття продуктів харчування. Смачна та здорова їжа, вироблена в Україні має високу якість, а напис «Made in Ukraine» підвищує вартість на конкурентному світовому ринку.

Уманський національний університет садівництва є кузнею якісного кадрового складу для аграрного сектору держави, зокрема й у сфері харчової промисловості. Професійність випускників закладу освіти відзначають роботодавці як на теренах України, так і міжнародному ринку праці. Успішні, амбітні, талановиті – вони дбають про розвиток харчової промисловості та забезпечення населення якісними продуктами харчування, що відповідають найвищим показникам і стандартам.

Потужним кадровим резервом галузі харчової промисловості є інженерно-технологічний факультет Уманського національного університету садівництва. Нині, за майже 180-річну історію, університет має низку талановитих і відомих випускників, фахівців і педагогів. Випускники працюють у традиційних сферах виробничої діяльності й акцентують увагу на розробці сучасних конкурентоспроможних технологій виробництва харчових продуктів рослинного походження, під час яких значна увага приділяється проблемам раціонального харчування, вивченню харчових і біологічних добавок, забруднювачів харчової сировини і готової продукції.

Тож, шановні фахівці харчової промисловості, дякуємо за здорову та смачну їжу! Адже так важливо у військовий час мати надійну продовольчу опору та вашу підтримку.

Шановні українці, колеги та фахівці життєдайної професії, яка дає змогу кожному мати в країні достатню кількість харчів на будь-які смакові переваги! Хай професійне свято виконає всі ваші мрії! З Днем працівників харчової промисловості! Миру, достатку та здоров’я міцного, життя екстра-класу та довголіття!