24.07.2020 679

Талант – то крапля здібностей і море праці!

Виховна робота в Уманському НУС є систематичною та надзвичайно багатою як жанрово, так і тематично. Стержнем у системі виховної роботи навчального закладу є Центр культури і виховання студентів, де здійснюється координування, розробка та впровадження форм розвитку йудосконалення позааудиторної діяльності студентської молоді.

Гордістю університету є творчі колективи Центру культури і виховання студентів – ансамбль пісні і танцю «Хлібодари», який відзначив своє 30-річчя, ансамбль танцю профспілок України «Нивка», театр сучасного танцю «Модерн», вокальні ансамблі «Краяни», «Криниченька», СТЕМ «Добродії».

Учасники творчих колективів щорічно є учасниками близько 400 культурно-мистецьких і просвітницьких заходів. Географія виступів охоплює як територію України - м. Львів, м. Київ, м. Одеса, Кіровоградська, Вінницька, Черкаська, Київська й інші області, так і сусідніх держав – Польща, Чорногорія, Грузія й ін.

Талант – то крапля здібностей і море праці!

Високий рівень виконавської майстерності, мистецький талант, запальну енергетику танцю та неймовірну духовну глибину української пісні демонструють перед глядачами учасники творчих колективів університету на регіональних урочистих заходах.

Ще одним потужним осередком позааудиторного життя молоді в Уманському НУС є рада студентського самоврядування. Адже саме під час активного студентського життя та самоврядування виявляються потенційні лідери та майбутні керівники, формуються та відпрацьовуються навички управлінської йорганізаторської роботи з колективом, закладаються основи майбутньої еліти нації. Діяльність ради студентського самоврядування Уманського НУС отримала належну оцінку на рівні аграрних закладів вищої освіти України.

Талант – то крапля здібностей і море праці!

Для колективу Уманського національного університету садівництва ось уже понад 175 років ідеалом виховання є гармонійно розвинута, високоосвічена, соціально активна та національно свідома особистість, наділена глибокою суспільною відповідальністю, глибокими інтелектуальними, творчими, фізичними та духовними якостями, сімейними й патріотичними почуттями, працелюбністю йініціативністю.

Тож для реалізації поставлених цілей використовується досвід і надбання багатьох поколінь, які працювали та працюють у навчальному закладі; заради досягнення мети вивчаються багаті традиції та героїчні сторінки історії українського народу, проводяться тематичні вечори та виховні години, диспути, бесіди.

Найяскравіші культурні події університету – посвята першокурсників у студенти, День працівників сільського господарства, День студента, зустріч із випускниками попередніх років, вечори гумору та сатири, конкурси КВК, конкурси «Міс і Містер університету»,  День театру, Дебют першокурсника, День відкритих дверей, тематичні вечори та вечори відпочинку для молоді, виховні години, диспути, бесіди, зустрічі з відомими людьми, фольклорно-етнографічні свята тощо.

Пресцентр Уманського НУС