Танцювальні колективи УНУС вітали уманчан з Днем міста
День народження рідного міста уманчани святкували незабутніх три дні. В калейдоскопі феєричних подій, фестивалів і атракціонів організатори великомасштабного дійства врахували запити майже кожного жителя міста і кожен, хто долучився до культурної програми, наповнився зарядом емоційного позитиву і незабутніх вражень.
Найбільш яскраво запам’яталася урочиста хода: коли ти рухаєшся в безмежному потоці колони і відчуваєш силу і потужність єдинства усієї уманської родини. Потім флеш-моб «Я люблю Умань» і танцювальний марафон на площі Соборності. Від Уманського національного університету садівництва жителів та гостей міста привітали народний самодіяльний ансамбль танцю профспілок України «Нивка» та підготовча хореографічна студія «Уманська перлинка» – керівник Наталія Шаповаленко.
На зустрічі міського голови Олександра Цебрія з іноземними делегаціями і гостями свята приємним і неочікуваним подарунком для всіх став жартівливий танцювальний калейдоскоп «Всі танці разом» у виконанні дуету у складі Максима Дубчака і Віталія Деньгіна.
2 жовтня танцювальні колективи Уманського НУС взяли участь у першому Міжнародному фестивалі «Global- Dance» на центральній сцені міста. Так як це був не конкурс, а фестиваль танцювального мистецтва, всі учасники отримали за участь кубки, медалі, подяки і подарунки.
Найкращі свої танцювальні номери дарували уманчанам у вечірній програмі колективи УНУС – народний самодіяльний ансамбль танцю профспілок України «Нивка» і театр сучасного танцю «Модерн» (керівник Наталія Шаповаленко). Вдячність глядача і насолода віддачі себе мистецтву робить нас щасливими!
Дякуємо організаторам за феєрію свята, за можливість самовиразитися і бути одним цілим з великою Уманською родиною. Зі святом тебе, рідне місто! Живи і процвітай!
Наталія Шаповаленко, художній керівник Центру культури і виховання студентів
Фотогалерея
![Танцювальні колективи УНУС вітали уманчан з Днем міста](assets/cache/images/2016/ckv/uman/1/1-250x180-a21.jpeg)
![Анс.танцю Нивка, танцювальний марафон](assets/cache/images/2016/ckv/uman/1/2-250x180-59a.jpeg)
![Студія Уманська перлинка у танцювальному марафоні](assets/cache/images/2016/ckv/uman/1/3-250x180-a6f.jpeg)
![Міжнародний фестиваль танцю Global-Dance, танцює Нивка](assets/cache/images/2016/ckv/uman/1/4-250x180-e84.jpeg)
![Уманська перлинка на головній сцені міста](assets/cache/images/2016/ckv/uman/1/5-250x180-97d.jpeg)
![Анс.танцю Нивка, фото на згадку після виступу](assets/cache/images/2016/ckv/uman/1/6-250x180-c07.jpeg)
![Неперевершені емоції. Студія танцю Уманська перлинка,](assets/cache/images/2016/ckv/uman/1/7-250x180-bf0.jpeg)
![Солісти анс.танцю Нивка Марина Ягода і Віталій Дєньгін](assets/cache/images/2016/ckv/uman/1/8-250x180-94a.jpeg)
![Танцюють Максим Дубчак і Віталій Дєньгін](assets/cache/images/2016/ckv/uman/1/9-250x180-6b9.jpeg)
![Театр танцю Модерн танцює для молоді міста](assets/cache/images/2016/ckv/uman/1/10-250x180-f2c.jpeg)
![Композиція Лабіринт кохання у виконанні театру танцю модерн](assets/cache/images/2016/ckv/uman/1/11-250x180-757.jpeg)