06.10.2016 2134

Танцювальні колективи УНУС вітали уманчан з Днем міста

День народження рідного міста уманчани святкували незабутніх три дні. В калейдоскопі феєричних подій,  фестивалів і атракціонів організатори великомасштабного  дійства врахували запити майже кожного жителя міста і кожен, хто долучився до культурної програми, наповнився зарядом емоційного позитиву і незабутніх вражень.

Найбільш яскраво запам’яталася урочиста хода: коли ти рухаєшся в безмежному потоці колони і відчуваєш силу і потужність єдинства усієї уманської родини. Потім флеш-моб «Я люблю Умань» і танцювальний марафон на площі Соборності. Від Уманського національного університету садівництва жителів та гостей міста привітали народний самодіяльний ансамбль танцю профспілок України «Нивка» та підготовча хореографічна студія «Уманська перлинка» – керівник Наталія Шаповаленко.

Анс.танцю  Нивка, танцювальний марафон
Анс.танцю Нивка, танцювальний марафон
Студія Уманська перлинка у танцювальному марафоні

На зустрічі міського голови Олександра Цебрія з іноземними делегаціями і гостями свята приємним і неочікуваним подарунком для всіх став жартівливий  танцювальний калейдоскоп «Всі танці разом» у виконанні  дуету у складі Максима Дубчака і Віталія Деньгіна.

Танцюють  Максим Дубчак і Віталій Дєньгін
Танцюють Максим Дубчак і Віталій Дєньгін

2 жовтня танцювальні колективи Уманського НУС взяли участь у першому Міжнародному фестивалі «Global- Dance» на центральній сцені міста. Так як це був не конкурс, а  фестиваль танцювального мистецтва, всі учасники отримали за участь кубки, медалі, подяки і подарунки.

Міжнародний фестиваль танцю Global-Dance, танцює Нивка

Найкращі свої танцювальні номери дарували уманчанам у вечірній програмі колективи УНУС – народний самодіяльний ансамбль танцю профспілок України «Нивка» і театр сучасного танцю «Модерн» (керівник Наталія Шаповаленко). Вдячність глядача і насолода віддачі себе  мистецтву робить нас щасливими!

Солісти  анс.танцю Нивка Марина Ягода і Віталій Дєньгін
Солісти анс.танцю Нивка Марина Ягода і Віталій Дєньгін
Композиція  Лабіринт кохання у виконанні театру танцю модерн
Композиція Лабіринт кохання у виконанні театру танцю модерн

Дякуємо організаторам за феєрію свята, за можливість самовиразитися і бути одним цілим з великою Уманською родиною. Зі святом  тебе, рідне місто! Живи і процвітай!

Наталія Шаповаленко, художній керівник Центру культури і виховання студентів