13.09.2016 865

Таємне життя домашніх тварин досліджували в Уманському НУС

Студентське життя в Уманському національному університеті садівництва з року в рік набуває нових яскравих обрисів, збагачуючись цікавими та перспективними молодіжними традиціями. От і цього року у переддень Дня українського кіно на стадіоні університету був організований традиційний показ фільму для студентів. Кінострічку було обрано шляхом інтернет-голосування, переможцем якого став мультфільм « Таємне життя домашніх тварин».

Таємне життя домашніх тварин досліджували в Уманському НУС

І вже о 20:00 стадіон Уманського НУС був заповнений студентами, які з нетерпінням чекали початку довгоочікуваного мульту. Під час перегляду на стадіоні панувала тепла, приємна, домашня атмосфера. Здавалося, що студенти повернулися у дитинство і щиро переживали всі емоції разом із головними героями, що в кінці перегляду підтвердилося бурхливими оплесками глядачів.

Таємне життя домашніх тварин досліджували в Уманському НУС

Щира вдячність та блиск в очах глядачів, яскраві посмішки та незабутні враження – це саме те, заради чого радою студентського самоврядування було ініційовано показ фільму. А тому за численними проханнями найближчим часом буде проведено ще один перегляд. Слідкуйте за новинами та беріть участь у голосуванні!

Ірина Слободяник, секретар ради студентського самоврядування