12.10.2015 1173

«Теорія без практики – мертва, а практика без теорії – сліпа»

За ініціативи доцента кафедри обліку і аудиту Наталії Іванової для студентів 51-ос та 52-ом груп відбулося виїзне відкрите заняття  з дисципліни «Організація і методика аудиту» в ТОВ «АФ «Аудит К». Тема заняття – «Організація і методика аудиту розрахунків з дебіторами».

«Теорія без практики – мертва, а практика без теорії – сліпа»

Директор аудиторської фірми, незалежний аудитор Ніна Підгорна детально ознайомила студентів з нормативно-законодавчою базою аудиту дебіторської заборгованості. Слухачам було наочно представлено джерела аудиту дебіторської заборгованості на прикладі конкретних підприємств, які є клієнтами аудиторської фірми. Також студенти мали можливість ознайомитися з аудиторським висновком, що стосувався перевірки дебіторської заборгованості підприємства.

«Теорія без практики – мертва, а практика без теорії – сліпа»

Головною метою виїзного заняття було показати майбутнім фахівцям особливості практичного застосування навичок, здобутих під час навчання в університеті. Крім того, такі зустрічі дають можливість підприємствам, установам та організаціям, на базі яких проводяться заняття, здійснювати пошук молодих спеціалістів – майбутніх своїх працівників.