08.11.2023 223

Торуймо стежки до миру із щиросердним сміхом

Війна в Україні триває і приводів для жартів, насправді, не багато. Та тим, хто звик шукати і знаходити позитивні емоції попри біль, легше впоратися з власним емоційним станом і тримати ментальне здоров’я у нормі. А відтак – і боротися з негативними життєвими обставинами.

Тож, вирушаючи у цікаву та пізнавальну подорож до перспективи фахового росту в Уманському національному університеті садівництва, який би сектор ви не обрали – аграрного, управлінського, технічного або економічного спрямування – відведіть час для тренувань надважливих умінь, властивих лише високому людському інтелекту –  почуттю гумору.

Студентський загал університету може пишатися осередками творчості, що об’єднують креативних і нестандартно мислячих у гумористичних студіях. І щороку комічні виступи команд дарують глядачам сміх і покращують університянам настрій, об’єднуючи майстрів гарного гумору та згуртовуючи поціновувачів позитиву з метою покращення емоційного стану.

Студентська молодь Уманського НУС багатогранна та цілеспрямована. Тож відмінно реалізовується не лише в освітньому процесі: завдяки участі у КВК юнаки та юнки виявляють свої таланти у гуморі та творчості, розвиваючи власні здібності, навчаючи і навчаючись взаєморозумінню, допомагаючи критично оцінювати реальність і, за можливості, жартівливо її проживати.

Гумористичний рух КВК в Уманському НУС завжди був потужним. Тож повсякчас і точилися гостро-жартівливі баталії не лише в стінах закладу освіти, поміж факультетськими командами, а й приносили творчим і завзятим грамоти і кубки обласного та загальноукраїнського рівня. І хоча на перешкоді успішному розвитку стали спочатку карантин, а потім війна, нині рух веселих і кмітливих відроджується, аби нести добро і світлий позитив поміж університетської спільноти.

Безперечно: гумор допомагає не лише вчитися сміятися над собою із добрими намірами, а й сприяє формуванню позитивних емоцій, навчає реагувати з любов’ю на все та співчувати оптимістично, налаштовує на розвиток і пізнання. Тож торуймо стежки до миру із щиросердним сміхом, натхненням і творчістю, а всіх причетних до гумористичного руху КВК – зі святом!