31.08.2021 565

Традиційне засідання методоб’єднання кураторів університету

Напередодні початку нового навчального року в актовій залі Уманського національного університету садівництва відбулося засідання методичного об’єднання кураторів академічних груп.

Методичне об’єднання кураторів академічних груп – структурний осередок внутрішньоуніверситетської системи управління виховним процесом, який координує науково-методичну й організаційну роботу кураторів груп і взаємодіє з іншими підрозділами у системі позааудиторної виховної роботи та забезпечує її організацію на рівні студентської академічної групи.

Нині ключовими питаннями засідання стали важливі для університетської спільноти аспекти прийдешнього навчального року. Тому особливості організації навчально-виховного процесу в першому семестрі навчального року висвітлив на загал перший проректор Уманського НУС Іван Мостов’як, побажавши, насамперед, міцного здоров’я університетській родині. Водночас Іван Іванович висвітлив також результати вступної кампанії – 2021 та наголосив на важливості проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед студентів щодо поширення COVID-19. Окремо зосередив увагу кураторів на їхній частині виховного процесу: ознайомлення студентів з історією університету, забезпечення відвідування музеїв та оранжереї навчального закладу, знайомство з історією міста, Черкащини, України.

Традиційне засідання методоб’єднання кураторів університету

Окремо увагу кураторів було зосереджено на веденні необхідної документації, пов’язаної з плануванням навчального часу студента; особливостях формування колективу в групі; підвищенні рівня громадської активності молоді; доручення студентів до наукової роботи, діяльності художніх гуртків і спортивних секцій.

Про заходи, що відбудуться в Уманському НУС з нагоди Дня знань доповів присутнім засідання помічник ректора Петро Паєвський.

Отримана інформація неодмінно стане при нагоді кураторам, адже з 1 вересня молодь порине у вир студентського життя, а їхніми надійними порадниками у ньому стануть саме куратори.

Сповнені натхнення на плідну працю та нових ідей куратори Уманського НУС готові розпочати новий навчальний рік!

Пресцентр Уманського НУС