15.03.2018 958

Тренінг «Я – свідомий творець власного майбутнього!»

Побудова реальності кожного відбувається у згоді з особистими  думками, емоціями  та діями, а це означає, що кожен особисто несе відповідальність  за  своє майбутнє.

Проблема пошуку правильної мотивації у студентів нині є особливо актуальною. Саме тому 12-13 березня пройшли тренінги зі студентами 31-а, 32-аг та 31-лг і 11-клг груп, головною метою яких було формування у студентів мотивації досягнення та прагнення до вдосконалення і саморозвитку. Заходи довели студентам, що на основі особистих ресурсів і власних здібностей вони мають здійснювати усвідомлений вибір і починати будувати бажане майбутнє вже сьогодні.

Тренінг «Я – свідомий творець власного майбутнього!»

Запропоновані вправи та підібрані відеоматеріали допомагали самостійно планувати реальні кроки для досягнення власної мети; сприяли розумінню, що, незалежно від обставин сьогодення, потрібно бути відповідальним і займати активну позицію у власному житті.

Психологічна служба університету