20.04.2016 791

Творчі люди зростають в Уманському НУС!

На честь 40-річчя створення економічного факультету відбулась  презентація збірки віршів студентів факультету економіки і підприємництва «Твоя дорога в успішне майбутнє».

У збірці представлені вірші на найрізноманітніші теми. У них звучить і патріотизм, і любов, і глибока істина життя.  Студенти-поети подарували різноманітну палітру художніх слів, які як пісня ринули з їхніх уст і зігрівали душу кожного.

Творчі люди зростають в Уманському НУС!

Дуже приємно було чути проникливе читання поезії. Таланти вклали у своє дітище не тільки думку, а й глибоку душу, яку не описати словами. Збірка «Твоя дорога в успішне майбутнє» буде корисною для читання на дозвіллі. У вільний час можна взяти збірку і не просто почитати, а прожити кожний твір. Це не тільки зігріє серце у вітряний день, а ще й збагатить ваш внутрішній світ холодними вечорами.

Ми пишаємося, що в нашому університеті навчаються такі талановиті студенти, які активно реалізовують себе як творчі особистості, якомога ширше проявляють свою індивідуальність. І може, в майбутньому, ми прочитаємо ще не одну особисту збірку багатьох з них. Адже література повинна розвиватися, наповнюватися новими творцями. І наш заклад, безумовно, підтримує молоді таланти і  дає можливість становлення кожного студента як талановитого митця.

Творчі люди зростають в Уманському НУС!

Тож проявити свій талант ніколи не пізно, але й не варто зволікати. Адже час летить без зупину, а тому –  поспішайте творити!!!!

Ірина Слободяник, секретар ради студентського

самоврядування факультету економіки і підприємництва