13.11.2020 2572

Твори добро – добром повернеться

Що є добро саме для вас? Можливо, це повсякденні справи, коли ви переймаєтеся за оточуючих, поступаєтеся місцем у транспорті та ділитеся печивом на роботі. А може це гарне ставлення до колег та осяйна посмішка, націлена на перехожих, вміння проявляти піклування та турботу? Чи це кошти, які ви з легкістю віддаєте до сиротинців чи людям похилого віку? А може це просто вміння дякувати оточуючим за те, що вони поруч? Все це насправді є людським проявом доброти та гарні справи, які, якщо ви їх робите щиро та від душі, не чекаючи винагороди і є справжнім добром.

Всесвітній День доброти виник не для того, щоб саме в цей день людство проявляло порядність чи поспішало робити безліч добрих справ. Ні, добро поняття щоденне та ненавмисне. І, як показує практика, в Уманському національному університету садівництва вдосталь людей, які щодня роблять гарні та добрі справи, надихаючи на добро колег і друзів. Вони твердо на тому, що доброта – якість, яка цінується незалежно від свята, тому проявляти її варто не тільки сьогодні. Щоденно живучи під девізом: «Твори добро – добром повернеться», університетська родина долучається до справ, де без чистого серця та сторонньої допомоги люди впоратися не можуть, і, як заведено в порядних родинах, не афішують своєї діяльності.

Тож в День добра вітаємо всіх, чиї відкриті світу та любові до ближнього серця та чисте сумління повсякчас спонукають їх на гарні справи. Хай миром на Україні увінчається наше завтра, здоров’ям міцним прославиться наш люд. Ми заслуговуємо на все найкраще, адже про щирість і доброту української душі і так ходять легенди по всьому світу. Зі святом вас, шануймося!

Пресцентр Уманського НУС