12.12.2021 300

Творімо добро, бо на ньому тримається світ

Фундаментальною основою людяності та високоморальності є готовність у будь-який час прийти на допомогу. Благодійність є однією з її форм і часто стає «рятівним колом», що дозволяє людям вийти з непростої ситуації, або хоча б не допустити розвитку ще негативніших наслідків.

Саме як нагадування про необхідність бути людинолюбними та великодушними 12 грудня світова спільнота святкує Міжнародний день благодійності. Метою свята є привернення уваги до харитативності – вищого прояву гуманних почуттів і безкорисливого надання допомоги потребуючим, які не є пов'язаними з благодійником.

Уманський національний університет садівництва також повсякчас долучається до благодійництва. Адже у скрутну хвилину підтримує членів університетської спільноти – як викладачів і співробітників, так і студентів. Високу планку благодійного сподвижництва тримають в випускники навчального закладу, які, в силу своїх можливостей, здійснюють внесок в освітньо-науковий процес, завдяки яким колектив університету реалізує право на якісну працю та навчання.

Україна багата на чуйні серця. Підтримуючи спільно вогонь доброти, людяності та любові до свого ближнього, ми стаємо кращими. Творімо добро, бо на ньому і тримається весь наш світ!

Пресцентр Уманського НУС