05.09.2023 366

Творіть добро – даруйте сенс життю!

5 вересня відзначають День благоді́йництва — міжнародне свято на честь всіх щедрих і добрих людей, які без певної власної користі чи наживи роблять життя навколо кращим і комфортнішим. Людей, які вкладають власні кошти у добрі справи не з метою одержання прибутку, а задля суспільної користі.

Уманський національний університет садівництва та його колектив мають незмінні принципи вартівників добра та щедрості, а тому повсякчас навчають молодь бути милосердними та небайдужими громадянами рідної держави, щоденними благодійниками для рідної спільноти та людей, які мають потреби в допомозі. Чимало гарних справ студенти та викладачі вже накопичили у скарбниці власних благодійств та, не ведучи їм лік, продовжують жити та творити добрі справи на благо миру та добра у рідній країні. Допомога нужденним, дітям-сиротам, людям з підвищеними потребами, особам похилого віку, підтримка внутрішньо переміщених осіб, волонтерство та справи, які наближають країну до Перемоги – таким є далеко не повний перелік скриньки доброчинства університету.

Шановна університетська спільното! Нині чи не кожен з нас носить горде ймення – благодійник. Ваше безкорисливе добродійництво продовжує життя, повертає віру в людей, надає сенсу кожному дню. Краплина добра обов’язково когось рятує, адже гарні справи, мов вірус – розповсюджуються блискавично. З Міжнародним днем благодійництва, великодушні людинолюбці! Творіть добро – і хай посіяне вами повертається сторицею! Миру в серце та навколо нас!