22.12.2016 776

У фіналі грають найсильніші

Нарешті ми дочекалися, ось він – довгоочікуваний фінал Ліги КВН Кураж. Подія, яку справжні фанати КВНу чекати весь рік. Закриття сезону, важлива гра, і звичайно ж, у фіналі беруть участь кращі з кращих команд, а саме:

• «Нейт Діаз» - чемпіон минулого сезону, Прилуки;
  • «Аграрвард» - збірна НУБіП, Київ;
  • «Made in UNUS» - збірна УНУС, Умань;
  • «Реальна Валюта» - Дніпро;
  • «Діагноз Кашпіровського» - срібні призери минулого сезону, Умань.

Як відомо, у фіналі треба дивувати, що і зробили організатори ліги. «Якби я був чемпіоном» - саме такою була тема фінальної гри сезону. А тому окрім традиційного конкурсу візитки та розминки з залом глядачі мали змогу насолоджуватися капітанським конкурсом та музичним домашнім завданням.

У фіналі грають найсильніші

Бурхливі оплески відданих фанатів створювали неймовірну атмосферу, додаваючи командам азарту та ще більшого бажання стати чемпіонами. Тому на долю судійської колегії випала нелегка місія – обрати найкращу команду вечора. У результаті запеклої боротьби 4 місце розділили аграрії нашої країни – команда «Made in UNUS», яка мужньо відстоювала честь нашого університету на міжрегіональному рівні, та команда «Аграрвард». Третє місце завоювала команда «Діагноз Кашпіровського», друге місце здобула команда «Нейт Діаз». А переможцем другого сезону стала команда «Реальна Валюта».

Щиро вітаємо всі команди та бажаємо нових дотепних жартів та перемог.

У фіналі грають найсильніші

Ірина Слободяник, секретар ради студентського самоврядування