18.06.2022 296

У гармонії наша сила та майбутнє

Складно жити в хаосі, коли ключові людські поняття розбігаються з дійсністю, коли передбачити наступну хвилину життя неможливо, а війна руйнує життєві плани та диктує власні правила.

Жити в гармонії з собою, навіть зважаючи на реалії та життєві складнощі, набагато приємніше та корисніше, насамперед – для нервової системи. Тому колектив Уманського національного університету садівництва вже давно напрацював власну успішну схему навчання та роботи: гармонійне поєднання освітньої діяльності, фізичної праці на дослідних ділянках, в «Софіївці», облаштуванні студентського містечка та наукової роботи, примножені на допомогу тим, хто цього потребує та волонтерство, активну спортивну, мистецьку, культурну та патріотичну позиції. Такий усталений життєвий ритм спрямований на всебічний розвиток душі, розуму та тіла.

18 червня – Всесвітній день гармонії. І він має на меті довести кожному реальність втілення чи не єдиної для всіх прогресивний і сучасних народів мрію про гармонію і єдність всього людства планети. Реалізація її стане початком справжньої щастя, адже призведе до повного порозуміння та ладу людини з навколишнім середовищем, інноваційною діяльністю, прогресом та еволюцією. Однак без розуміння себе людина не досягне гармонії, адже слухаючи когось, ви реалізуєте чужі мрії, цілі сторонніх людей.

Сучасні українці – нова ланка європейської культури, яка навіть у руйнівній коловерті війни вміє гармонізувати власне життя відповідно до реалій,з думкою про мир і перспективи. Ми – сильні, іноді навіть понад усі можливі норми, але це допомагає нам рухатися вперед, до перемоги, перебуваючи у повній моральній гармонії, працюючи, виховуючи дітлахів, здобуваючи нові знання. На генетичному рівні українцям прищеплено високоморальні якості та людяність, жагу до трудової діяльності й освіти. Нині ми стали ще і міцні, мов сталь, а коли разом – непереможні та могутні. Нашу міць відчули нації всього світу, а окупанти нині бояться українців, мов вогню.

Ми маємо шанс жити, боротися, навчатися, працювати, вдосконалюватися, відпочивати, бачити близьких і рідних, говорити приємності та виокремлюватися розумінням наукових і творчих надбань людства. А, отже, – маємо шанс бути гармонійними та щасливими. Всіх благ вам, шановні земляки, гармонії на широких просторах праці та в родинах, ідилії в здоров’ї та країні! Миру та гармонії всім нам у серце і навколо нас!

Пресцентр Уманського НУС