02.09.2016 789

У гості до школи

1 вересня 2016 року в Уманській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 9 відбулася традиційна святкова лінійка, присвячена Дню знань.

На затишному шкільному подвір’ї зібралися учні, вчителі, батьки, запрошені та гості. Свято розпочали патріотично: винесли державний прапор та заспівали гімн України.

Директор школи, Ірина Тенц, традиційно, по-материнськи вкладаючи частку любові, тепла, добра та надії, щиро привітала усіх присутніх зі святом 1-го вересня.

До привітань з нагоди свята долучилися: головний спеціаліст відділу освіти Леся Мулик; депутат міської ради, голова піклувальної ради школи Ірина Зікеєва; кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу Уманського національного університету садівництва Діана Соковніна; кандидат сільськогосподарських наук, декан природничо-географічного факультету Уманського держаного педагогічного факультету Валерій Миколайко; помічник народного депутата Антона Яценка Катерина Терещенко.

У гості до школи

Під час святкової лінійки учні продемонстрували підготовані ними творчі виступи та хореографічні композиції. Приємною несподіванкою для гостей стали символічні обереги від учнів старших класів.

У гості до школи

1 Вересня – це день, коли починається дорога в майбутнє! Першокласники сьогодні лиш ступили на першу сходинку навчання, а учні 11-х класів вже завершують крокувати сходинками шкільного життя. Тож бажаємо всім у цьому навчальному році розважливості, наснаги, терпіння, добра та здійснення мрій!

Діана Соковніна, доцент кафедри маркетингу УНУС