13.10.2016 906

У студради факультету економіки і підприємництва нова очільниця

12 жовтня факультет економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва обирав нового голову ради студентського самоврядування. Претендентами на згадану посаду стали: Катерина Бузиновська, Наталія Щербина, Ірина Слободяник і Людмила Черненко. Кожна з кандидаток представила себе студентському загалу та розповіла про плани щодо поліпшення роботи Ради. У результаті голосування найбільшу кількість голосів набрала Наталія Щербина.

У студради факультету економіки і підприємництва нова очільниця

Наталія подякувала студентам за підтримку та запевнила, що буде працювати на поліпшення факультету та життя студентів.

У студради факультету економіки і підприємництва нова очільниця

Відразу після виборів було здійснено призначення на ряд посад: секретарем Ради стала Людмила Панщанна, а заступниками голови – Катерина Бузиновська і Ірина Слободяник. Після чого було проведено розподіл членів ради студентського самоврядування по робочих секторах.

Вітаємо нову студраду факультету та бажаємо натхнення і рішучості у досягненні поставлених цілей!

Швець Наталія, член студради факультету економіки і підприємництва