25.06.2024 181

Учасники проекту DEFEP взяли участь у конференції щодо інтернаціоналізації вищої освіти України

Команда виконавців проєкту CBHE Erasmus+ KA 2 DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та представників ринку праці» від Уманського національного університету садівництва з 20 до 23 червня 2024 року взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інтернаціоналізація вищої освіти України у глобальному поступі».
Організаторами заходу стали Чорноморський національний університет імені Петра Могили та ВГО «Інноваційний університет», а Уманський національний університет садівництва був серед партнерів конференції. На заході обговорювалися актуальні питання розвитку вищої освіти, зокрема академічна доброчесність, міжнародні тренди трансформації вищої освіти, екосистема дистанційної освіти ЄС і Східного партнерства та кращі практики ЄС і партнерів у становленні комплексної системи менторства та тьюторства у ЗВО.
Учасники з Уманського університету представили результати своїх досліджень і проектів, зокрема у сферах дистанційної освіти та професійної підготовки студентів. Формат конференції дозволяв учасникам з різних країн взаємодіяти як у звичайному офлайн-режимі, так і онлайн через Zoom, що сприяло обміну досвідом та практиками навчання і співпраці.
Ця конференція ще раз показала, що наші науковці визнані на міжнародному рівні, а Уманський національний університет садівництва продовжує важливу роботу у розвитку освітніх і наукових проектів.