25.02.2024 571

Українська жінка — хто вона?

Сьогодні колектив Уманського національного університету садівництва більш ніж на 60% складається з жіноцтва. Зокрема, наукову думку в нашому закладі вищої освіти розвивають 170 науковиць. Вони щодня невтомно працюють й тим здобувають славу для університету, міста, країни, а ще — здійснюють свої мрії та плани професійно зростати та досягати кар’єрних вершин.

Українська жінка — це багатогранна особистість. З часів Київської Русі і до сьогодні українки мають сміливість брати відповідальність за  долю свою та своєї країни у власні руки. Українські жінки — це талановиті й невтомні у праці мисткині, письменниці, спортсменки, медики, знані на увесь світ королеви, політики, активістики й волонтерки, які відстоюють рівність прав і можливостей  реалізовувати здібності та вміння. І водночас українки — це турботливі матері та ніжні дружини.

Сьогодні, як і впродовж багатьох століть, українська жінка — це приклад незламності та боротьби. Тисячі українок у лавах Збройних Сил України захищають країну й  народ від російської навали, що у вогні війни спалює нашу землю. Вони — чуйні медики, безстрашні штурмовики, артилеристки, грамотні зв’язківці й юристи, які щодня ризикуюють своїм життям і, попри усі випробування, торують шлях до перемоги України.

Українська жінка — це символ незламності. Кожна українка, чий чоловік, син, батько, брат, коханий, близький друг відстоює на передовій суверенність України, вірить у Перемогу та чекає й отримує таке бажане повідомлення «+». На жаль, багатьом українкам, чиї рідні загинули на фронті, доводиться оплакувати свою втрату, та все ж знаходити сили й причини жити далі.

Тому бажаємо всім українкам мати талант і невтомність здолати усі життєві труднощі та страхи, здійснити свої бажання, досягти  омріяних висот і бути просто щасливими в усіх сферах життя. Українська жінка обов’язково має бути щасливою, адже сама кує свою свою долю!