20.11.2015 1166

Україна – країна гідності і свободи

З нагоди Дня гідності та свободи в Уманському національному університеті садівництва був проведений флешмоб, в якому взяли участь студенти і викладачі університету. Як відомо, це свято започатковано з метою вшанування пам’яті жертв, які віддали своє життя заради незалежності та свободи України під час Помаранчевої революції  2004 року та революції Гідності в листопаді 2013 – лютому 2014 року.

Перед присутніми виступила голова ради студентського самоврядування Вікторія Уманчик, яка привітала всіх зі святом та закликала присутніх вшанувати пам’ять жертв революцій хвилиною мовчання.

На знак пам’яті про революції, що змінили світогляд українців, присутні запалили свічки та виклали ними символічний напис «Країна гідності і свободи».

Україна – країна гідності і свободи

Ми завжди повинні шанувати своїх героїв, а вчинками маємо довести всьому світу, що Україна – вільна, незалежна, суверенна, держава, а українці – непохитний у своїх прагненнях, волелюбний і нескорений народ!

Рада студентського самоврядування щиро вдячна Центру культури і виховання за допомогу у проведенні флешмобу.

Ірина Слободяник, секретар ради

студентського самоврядування